| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 15 × 15 cm |
| Brand Name | AricXi |
| Category | Double Tent |
| Origin | Mainland |
| Bracket Category | Construction Based on Need |
| Outside Tent Waterproof Index | >3000 mm |
| Bottom Waterproof Index | >3000 mm |
| Type | Quadrangle Sun Shelters |
| is_customized | Yes |
Aricxi tarp multifunctional pro Tent Oudoor 2 Person Ultralight Camping sun shelter Professional 15D Silnylon tarp
$90.16
7 in stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Tents Tarps Hammoks
Aricxi Outdoor bushcraft inner tent 2 Person 40D Silnylon Ultralight rodless tarp Inner Tent
$66.64
Tents Tarps Hammoks
Rated 4.88 out of 5
$102.90
Tents Tarps Hammoks
Rated 5 out of 5
$193.06
Tents Tarps Hammoks
FLAME’S CREED 1 Person Ultralight Tent 805g LanShan 3 Season 15D Nylon
Rated 5 out of 5
$148.50 – $175.49Price range: $148.50 through $175.49
Tents Tarps Hammoks
$90.16 – $138.59Price range: $90.16 through $138.59
Sale!
Tents Tarps Hammoks
3F UL Piaoyun 2 Tent Ultralight 2 Person 3-4 Season 210- 15D tent
$129.00 – $199.00Price range: $129.00 through $199.00
Sale!
Tents Tarps Hammoks
3f UL Lanshan Tent 1 person 2 Person ultralight tent 2 layer 3 Seasons
Rated 4.86 out of 5
$119.00 – $139.00Price range: $119.00 through $139.00






















Reviews
There are no reviews yet.