| Weight | 3.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 12 cm |
| Brand Name | AricXi |
| Category | Tent for Over 8 People |
| Origin | Mainland |
| Bracket Category | Construction Based on Need |
| Outside Tent Waterproof Index | >3000 mm |
| Bottom Waterproof Index | >3000 mm |
| is_customized | Yes |
Aricxi Multifunctional Tarp black coat camping Survival Sun Shelter Outdoor Waterproof Beach Canopy Sunshade Shelter 4x4m
$272.43
12 in stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Tents Tarps Hammoks
Naturehike Hiby 4 Seasons Tent 20D Silicone Double-Layer 3 Person
Rated 4 out of 5
$212.46 – $258.37Price range: $212.46 through $258.37
Tents Tarps Hammoks
Rated 5 out of 5
$193.06
Tents Tarps Hammoks
Aricxi Outdoor bushcraft inner tent 2 Person 40D Silnylon Ultralight rodless tarp Inner Tent
$66.64
Tents Tarps Hammoks
FLAME’S CREED 2 Person LanShan 2 Ultralight Tent 15D Silnylon
Rated 5 out of 5
$165.75 – $184.49Price range: $165.75 through $184.49
Tents Tarps Hammoks
FLAME’S CREED 1 Person Ultralight Tent 805g LanShan 3 Season 15D Nylon
Rated 5 out of 5
$148.50 – $175.49Price range: $148.50 through $175.49
Sale!
Tents Tarps Hammoks
Naturehike New UPDATE Cloud Up SELF STANDING 2 Person Ultralight Tent Cloud UP 2
Rated 5 out of 5























Reviews
There are no reviews yet.